ZAVRŠILA MIROLJUBIVA INICIJATIVA “40 DANA ZA ŽIVOT” U KOJOJ SU SVAKODNEVNO SUDJELOVALI I NAŠI ŽUPLJANI – 21.3.2016.

ZAVRŠILA MIROLJUBIVA INICIJATIVA “40 DANA ZA ŽIVOT” U KOJOJ SU SVAKODNEVNO SUDJELOVALI I NAŠI ŽUPLJANI – 21.3.2016.

With 0 Comments,

Na Cvjetnicu, 20. ožujka, završila je jesenjska kampanja inicijative 40 dana za život. Četrdeset dana molitve i bdijenja nije bilo lako, ali se svaki naš čin koji se bori ZA ŽIVOT, kao i ovaj, isplati! Zadnji dan se je 50-ak molitelja okupilo i zajedno završilo kampanju molitvom križnoga puta i pjesmom. Svaka uključena zajednica se je predstavila i svatko je izrekao svoje svjedočanstvo. Zahvaljujemo se svima koji su nas podržali i molili zajedno s nama, a ponajviše hvala Bogu na svim prekrasnim i hrabrim ljudima koji ne odustaju od borbe za ono dobro. Molitva i dalje ne prestaje, a nove ideje skupljamo do jeseni kada kreće iduća kampanja.

Monika Moslavac