ŽUPNE OBAVIJESTI ZA 27. NEDJELJU KROZ GODINU – 08.10.2017. DO 15.8.2017.

ŽUPNE OBAVIJESTI ZA 27. NEDJELJU KROZ GODINU – 08.10.2017. DO 15.8.2017.

With 0 Comments,

8. listopada 2017.
XXVII. NEDJELJA KROZ GODINU

Tijekom slijedećeg tjedna slavimo:
09. Ponedjeljak: sv. Dionizije i drugovi
10. Utorak: sv. Danijel i drugovi
11. Srijeda: sv. Ivan XXIII, papa
12. Četvrtak: sv. Serafin
13. Petak: Eduard
14. Subota: sv. Kalist
15. Slijedeća je nedjelja XXVIII. KROZ GODINU

- U nedjelju slavimo sv. Tereziju Avilsku, zaštitnicu naše katedrale, pa u molitve preporučamo našeg biskupa i sve potrebe naše biskupije. Taj dan je i proštenje u Suhopolju, svečana sv. misa je u 18.00 sati.

- U Virovitici od 09. do 22. listopada održavaju se Kolbovi u sklopu kojih će biti održani mnogi koncerti stoga vas pozivamo da svojim prisustvom na događanjima obogatite sebe i naš grad.

- Ministrantska služba jedna je od najčasnijih služba u župi. To je zajednica koja na oltaru služi Bogu i ujedno pomaže svećeniku. Svako liturgijsko slavlje bez ministranta je siromašno, zato su ministranti veliko bogatstvo svake župe, ali i zajednica nade da će Bog nekoga iz te zajednice pozvati i u sveta duhovna zvanja.

Pozivamo stoga dječake i djevojčice svih uzrasta kao i sve ostale mlade naše župe koji žele postati novi ministranti ili ministrantice da dođu na susret i dogovor koji će se održati u subotu 14. listopada u 11 sati u našoj ministrantskoj dvorani!

- Danas poslije mise u 09:00 bit će roditeljski sastanak za roditelje 3,6,7, u 8 razreda.

- Svakodnevno nastavljamo listopadske pobožnosti.