RASPORED BLAGOSLOVA OBITELJI 2019.

With 0 Comments,

Blagoslov obitelji u našoj župi počinje u četvrtak 26. prosinca u 13,30 sati. Svećenici će u pratnji ministranata svakog dana pohoditi obitelji i provesti s njima kratko vrijeme u molitvi te im udijeliti blagoslov.

Za blagoslov dobro je pripremiti raspelo, blagoslovljenu vodu i upaliti svijeću prije dolaska svećenika.

Ovo je raspored blagoslova obitelji:

ČETVRTAK, 26. prosinca 2019. od 13.30 sati, Bušetina

PETAK, 27. prosinca 2019. od 9 sati

Josipa Jurja Strossmayera, Dravska, Bajer,

Lavoslava Ružičke, Mirka Danijela Bogdanića,

Ruđera Boškovića, Vinogradska, Franje Fujsa

SUBOTA, 28. prosinca 2019. od 9 sati

Pejačevićeva, Hrvatskih branitelja, Gardijske 81. brigade,

Trg kralja Petra Svačića, Tomaša Masaryka,

Augusta Šenoe, Trg Ante Starčevića,

Trg bana Josipa Jelačića, Nikole Tesle

NEDJELJA, 29. prosinca 2019. od 13 sati

Eugena Kumičića, Dobriše Cesarića,

Stanka Ilića, Jože Jurišića, Ksavera Šandora Đalskog

PONEDJELJAK, 30. prosinca 2019. od 9 sati

Zvonimirov trg, Trg kralja Tomislava,

Eugena Kvaternika, Andrije Kačića - Miošića,

Vladimira Nazora, Ivana Mažuranića,

Petra Preradovića, Ivana Gorana Kovačića,

Mije Pupeka, Franje Račkog, Tome Maretića, Pavla Radića

UTORAK, 31. prosinca 2019. od 9 sati

Franjevačka, Kralja Petra Krešimira IV., Augusta Cesarca,

Junija Palmotića, Stanka Vraza, Prolaz Janka Draškovića,

Ivana Kapistrana, Trg Krste Frankopana, Zrinski vrt,

Josipa Runjanina, Nikole Tricka, Trg fra Bonifacija Gerbera,

Ericha Šlomovića, Vlaha Bukovca, Miroslava Kraljevića

ČETVRTAK, 02. siječnja 2020. od 9 sati

Antuna Augustinčića, Ivana Meštrovića,

Antuna Mihanovića, Ivana Gundulića, Brezik, Požari

PETAK, 3. siječnja 2020. od 9 sati

Bečka, Andrije Štampara, Alojzija Stepinca

Tome Bakača , Andrije Hebranga,

Đure Basaričeka, Hrvatskih Žrtava,

Vinka Belobrka, Marijana Derežića

SUBOTA 04. siječnja 2020. od 9 sati

Ljudevita Gaja, Stjepana Radića,

Nikole Šubića Zrinjskog, Tina Ujevića,

Antuna Gustava Matoša, Miroslava Feldmana,

Marije Jurić Zagorke, Silvija Strahimira Kranjčevića,

Petra Berislavića, Milana Nikolića

NEDJELJA 05. siječnja 2020. od 13 sati

Matije Gupca, Ferde Rusana

PONEDJELJAK 06. siječnja 2020. od 13 sati - Okrugljača