MISNENAKANE ZA STUDENI 2017.

DAN

VRIJEME

NAKANA

01.11.

SRIJEDA

7.30

9.00

10.30

18.30

+ MATILDA I JOSIP MARGETIĆ

+ MILE I KATA POCRNIĆ

PRO POPULO

+ IZ OBITELJI LULIĆ I HAUPTMAN

02.11.

ČETVRTAK

7.00

9.00

18.30

+ IZ OBITELJI BREGOVEC, BARTOLIĆ I FRANJO

+ VLATKO ČAČIĆ I OBITELJ

+ VELIMIR MIKINA

03.11.

PETAK

7.00

18.30

+ TOMO RADINSKI

ZA POKOJNE ČLANOVE PROVINCIJE, RODITELJE, BRAĆU, SESTRE I RODBINU NAŠE BRAĆE

04.11.

SUBOTA

7.00

18.30

+ DRAGUTIN ŠČURIC I + IZ OBITELJI PLEŠA

+ ANĐELKA POLOVIĆ

05.11.

NEDJELJA

7.30

9.00

10.30

18.30

+ ZLATKO MIŠNIĆ I + IZ OBITELJI I + ZABINA ŠUPRINOVIĆ

ZA DOBROČINITELJE

PRO POPULO

FSR

06.11.

PONEDJELJAK

7.00

18.30

+ DRAGUTIN I BLANKA KOVAČ

+ JOSIP I FRANCIKA VIZEK

07.11.

UTORAK

7.00

18.30

+ ANKICA BANDI I + IZ OBITELJI BAŠIĆ

+ ANASTAZIJA MARKOTIĆ I OBITELJ

08.11.

SRIJEDA

7.00

18.30

+ JOSIP NOVAK

+ VITOMIR FILIPOVIĆ

09.11.

ČETVRTAK

7.00

18.30

+ BRANKO I VERA ISKRA I OBITELJ

+ IZ OBITELJI FIŠER I OVAČEVIĆ

10.11.

PETAK

7.00

18.30

+ DRINA GRGIĆ

+ MAŠA I TOMA BAJAN

11.11.

SUBOTA

7.00

18.30

+ ILIJA KOSIĆ I + IVAN ZAJČEK

+ IVAN PUŠKARIĆ

12.11.

NEDJELJA

7.30

9.00

10.30

18.30

+ MARTIN OBADIĆ I + IZ OBITELJI HOSI

+ BRANITELJI

PRO POPULO

+ MILA I KARLO VARGA

13.11.

PONEDJELJAK

7.00

18.30

+ LUKA DEVČIĆ I OBITELJ

ZA DUHOVNI ŽIVOT I USTRAJNOST ČASNE BRAĆE

14.11.

UTORAK

7.00

18.30

+ JELKA I MARKO MIKOLČIĆ

+ DRAGO BLAŽEVIĆ

15.11.

SRIJEDA

7.00

18.30

+ IVAN BENKO

+ DARKO KOLEDIĆ I OBITELJ

16.11.

ČETVRTAK

7.00

18.30

+ JURAJ GORIČKI I OBITELJ

+ KARLO ZELENIKA

17.11.

PETAK

7.00

18.30

+ ELIZABETA NOVOSEL

+ BRANISLAV RESLER

18.11.

SUBOTA

7.00

18.30

+ DRAGUTIN HORVAT

+ MLADEN GREGORIĆ

19.11.

NEDJELJA

7.30

9.00

10.30

18.30

+ ANA ČAKTAŠ I OBITELJ I + IZ OBITELJI SAMARĐIĆ

ANTUN I TOMISLAV MILINOVIĆ I OBITELJ I + JOSIP GEBERT

PRO POPULO

+ ANTE I MARIJA JURIĆ

20.11.

PONEDJELJAK

7.00

18.30

+ IZ OBITELJI CRNOJA

+ IZ OBITELJI IGRIĆ

21.11.

UTORAK

7.00

18.30

+ MATILDA JALŽABETIĆ I OBITELJI I + IZ OBITELJI BERANEK

+ PETAR GVERIĆ I OBITELJ

22.11.

SRIJEDA

7.00

18.30

+ JOSIP I CECILIJA BENČINA

ZA POKOJNE ČLANOVE ZBORA, ORGULJAŠE I ZBOROVOĐE

23.11.

ČETVRTAK

7.00

18.30

+ IZ OBITELJI PALJAR, KALANJ, WEISS I TROHA

+ MAJA KOŽIĆ

24.11.

PETAK

7.00

18.30

+ KATA ČIJAK I + IZ OBITELJI PLAVŠIĆ

+ IVICA SINJERI I OBITELJ

25.11.

SUBOTA

7.00

18.30

+ KATA BORŠIĆ I + MARICA HANZLIĆ

+ p. PAŠKAL CVEKAN

26.11.

NEDJELJA

7.30

9.00

10.30

18.30

+ RUŽICA GRABIĆ I + JADRANKA RUBAČ

+ STJEPAN I MARICA LOVREKOVIĆ

PRO POPULO

+ BRANKO KAVALIR

27.11.

PONEDJELJAK

7.00

18.30

+ IZ OB. RISOVIĆ

+ IVANA I VINKO LOVRIĆ

28.11.

UTORAK

7.00

18.30

+ IZ OBITELJI NIKOV

+ MIRA BANČIĆ

29.11.

SRIJEDA

7.00

18.30

+ IVANA (Ž) ŠUTALO I + VJEKOSLAVA I IVAN HAJIĆ

+ ANA ŽERAVICA I + IZ OBITELJI HOTVAT

30.11.

ČETVRTAK

7.00

18.30

+ ANKA BUJIĆ

+ FRANJO I LJUBICA JIROUŠ