MISNENAKANE ZA LISTOPAD 2018.

DAN

VRIJEME

NAKANA

01.10.

PONEDJELJAK

7.00

18.30

+ BRANKO BILOVIĆ I + MARIJA I FRANJO FILIPAČ

+ ANDRIJA MAJER I OBITELJ

02.10.

UTORAK

7.00

18.30

+ IZ OBITELJI VUKIĆ

+ MARIJA I FERDO VILJEVAC I OBITELJ I + IZ OBITELJI BORTOT I VUJIĆ

03.10.

SRIJEDA

7.00

18.30

+ VLADIMIR VAMPOVAC

+ FRANJO SEMEŠ I OBITELJ

04.10.

ČETVRTAK

7.00

9.00

18.30

+ ANKA I VINKO DORIĆ I OBITELJ

+ FRANJO UDVARDI I OBITELJ

+ FRANJO ĐURĐEVIĆ

05.10.

PETAK

7.00

18.30

+ IZ OBITELJI OBRDALJ I JELAK I + IZ OBITELJI ARAPOVIĆ

+ SOFIJA BJELOBRK I + IZ OBITELJI ĐERI

06.10.

SUBOTA

7.00

18.30

+ MILICA GUŠTEK – MARUŠIĆ

+ BOŽO JARČEVIĆ

07.10.

NEDJELJA

7.30

9.00

10.30

18.30

+ ĐURĐICA LAZIĆ I + IZ OBITELJI BRUNČIĆ

ZA DOBROČINITELJE

PRO POPULO

FSR

08.10.

PONEDJELJAK

7.00

18.30

+ ILIJA BARTULAC I OBITELJ

+ STJEPAN MARTIĆ

09.10.

UTORAK

7.00

18.30

+ BRANKA I IVAN JERGOVIĆ

+ DRAGAN BIONDIĆ

10.10.

SRIJEDA

7.00

18.30

+ ZLATA ŠIPOŠ

+ IZ OBITELJI PETROVIĆ I DOMŠIĆ

11.10.

ČETVRTAK

7.00

18.30

+ IZ OBITELJI BRNAD

+ IZ OBITELJI BUKVIĆ

12.10.

PETAK

7.00

18.30

+ ZLATKO ŠOPOŠ

+ MARIJA I MILAN GVERIĆ I OBITELJ

13.10.

SUBOTA

7.00

18.30

+ SVEN MAJUREC

+ VLADO VUKOVIĆ I OBITELJ I + IZ OBITELJI AMBROŠIĆ

14.10.

NEDJELJA

7.30

9.00

10.30

18.30

+ IZ OBITELJI SLAVIĆ I MOLNAR

+ BRANITELJI

PRO POPULO

+ IZ OBITELJI BUKVIĆ, MATUŠKO I LOVRIĆ

15.10.

PONEDJELJAK

7.00

18.30

+ IZ OBITELJI BARTOL I MIŠAK

+ TEREZIJA I MATO PLEŠKO I + IVAN KOCIJAN

16.10.

UTORAK

7.00

18.30

+ STJEPAN I KATICA IŠTVANOVIĆ

+ DRAGOMIR PAVOKOVIĆ I + TEREZIJA SALAJ – RAKIĆ I + IZ OBITELJI ŠKALA

17.10.

SRIJEDA

7.00

18.30

+ MARIJANA (Ž) RADUSIN

+ ANKA I TOMO ĐURĐEVIĆ

18.10.

ČETVRTAK

7.00

18.30

+ ANTUN KELEMIN I + IZ OBITELJI ĐURČEVIĆ I JELAK

+ LUKA NOVAK

19.10.

PETAK

7.00

18.30

+ STJEPAN, ANA I MIRKO ŠPOLJARIĆ

+ IZ OBITELJI JUNGABEL I DOMINKOVIĆ

20.10.

SUBOTA

7.00

18.30

+ ZLATA I JAKOB ČUPEN

+ ELIZABETA I OLGICA VUKOVIĆ I OBITELJ

21.10.

NEDJELJA

7.30

9.00

10.30

18.30

+ TIHOMIR BLAŽEVIĆ

ZA MISIONRSKA ZVANJA

PRO POPULO

+ VINKO PER

22.10.

PONEDJELJAK

7.00

18.30

+ IZ OBITELJI GREDELJ

+ MARIJA I VIKTOR TIMAC

23.10.

UTORAK

7.00

18.30

+ PETAR I MIRA BANČIĆ

+ IGOR PERIŠA

24.10.

SRIJEDA

7.00

18.30

+ IZ OBITELJI BUKVIĆ. DŽANDARA I BABURAK

+ IVANICA MILETIĆ

25.10.

ČETVRTAK

7.00

18.30

+ AMKA I IVAN SMOLIĆ

+ FRANJO BLAŽEVIĆ I OBITELJ

26.10.

PETAK

7.00

18.30

+ ANTUN I MARIJAN TANDARIĆ I OBITELJ

+ IZ OBITELJI SERTIĆ, HORVAT I VIDA

27.10.

SUBOTA

7.00

18.30

+ DOMINIK KAILER

+ IZ OBITELJI SOBOĆAN, LUKAČEVIĆ I PLEŠKO

28.10.

NEDJELJA

7.30

9.00

10.30

18.30

+ ĐURO ČERNI

+ KRUNOSLAV BROZOVIĆ

PRO POPULO

+ BARBARA I STJEPAN MAJSTOROVIĆ

29.10.

PONEDJELJAK

7.00

18.30

+ IZ OBITELJI KOVAČEVIĆ I + MARIJA TON

+ IZ OBITELJI TERZIĆ I POLJANAC

30.10.

UTORAK

7.00

18.30

+ STOJAN BARBARIĆ I OBITELJ

+ MIRKO KRATOFIL I + IZ OBITELJI KARLOVČAN

31.10.

SRIJEDA

7.00

18.30

+ KATA LIVAJA

+ IZ OBITELJI FARKAŠ, ŠTEFANAC I KISELJAK