ŽUPNE OBAVIJESTI ZA NEDJELJU USKRSA

ŽUPNE OBAVIJESTI ZA NEDJELJU USKRSA

With 0 Comments,

16. travnja 2017.

NEDJELJA USKRSNUĆA GOSPODNJEGA

Tijekom idućeg tjedna slavimo:
17. Ponedjeljak: VAZMENI PONEDJELJAK
18. Utorak: Drugi dan Vazmene osmine
19. Srijeda: Treći dan Vazmene osmine
20. Četvrtak: Četvrti dan Vazmene osmine
21. Petak: Peti dan Vazmene osmine
22. Subota: Šesti dan Vazmene osmine
23. II. USKRSNA - BIJELA NEDJELJA - Nedjelja Milosrdnog Isusa

Sutra na Vazmeni ponedjeljak svete su mise po nedjeljnom rasporedu.

U četvrtak će biti uobičajeno klanjanje i molitva pred Presvetim za duhovna zvanja naše Provincije i biskupije.

U subotu u 10.30 je krizma u našoj župi.

Slijedeće nedjelje biti će u našoj župi Prvopričesničko slavlje u 9:00 sati.

Zahvaljujemo svima vama na prilozima kojima ste doprinijeli da naša crkva ovih svetih dana bude svečano urešena i na izvanjski način bude pokazateljem svečanog ozračja u našim srcima. Osobita hvala svima koji su žrtvovali svoje vrijeme i trud: koji su crkvu okitili i uredili, koji su nas vodili kroz obrede ovih svetih dana, ministrantima i čitačima, pjevačima - velikima, malima i mladima, sviračima koji su skladnim pjevanjem doprinijeli svečanosti liturgije ovih dana. Hvala svima vama koji ste molitvom i pjesmom ispunjali našu crkvu i sudjelovali u svetim obredima.

SRETAN VAM I BLAGOSLOVLJEN USKRS!