ŽUPNE OBAVIJESTI ZA 4. VAZMENU NEDJELJU – 22. travnja 2018.

With 0 Comments,

22. travnja 2018.

IV. VAZMENA NEDJELJA

Ovog tjedna slavimo
23. Ponedjeljak: sv. Juraj
24. Utorak: Sv. Fidel Sigmaringenski
25. Srijeda: sv. Marko Evanđelist
26. Četvrtak: bl. Jakov Zadranin
27. Petak: bl. Ozana Kotorska
28. Subota: bl. Lukezije
Slijedeća je nedjelja V. VAZMENA

U subotu u 10.30 je krizma u našoj župi.

Slijedeće nedjelje je Prvopričesničko slavlje u 9:00 sati.

Ispovijed prvopričesnika i roditelja je u petak u 19:15 sati.

ZA krizmu i pričest biti će službeni fotograf od kojega ćete moći nabaviti fotografije i DVD te vas molim da ne slikate privatnim aparatima kako ne bismo stvarali gužvu po crkvi. Prilog za krizmu i prvu pričest je 100 kuna te molimo roditelje da to podmire do podjele sakramenta.

Hodočašće naše župe na Trsat povodom blagdana Gospe Trsatske je 12. svibnja (subota), upisati se možete u župnom uredu, cijena prijevoza je 130.00 kuna. Polazak je u 5 sati ujutro, sa parkirališta iza samostana.

Najavljujemo Tečaj priprave za brak koji će se održati od 30. travnja do 4. svibnja s početkom u 19:30 u Dvorani sv. Franje.