ŽUPNE OBAVIJESTI ZA 5. KORIZMENI TJEDAN – 7.4.2019.

With 0 Comments,

Slijedeća nedjelja je Nedjelja Muke GNIK - CVJETNICA

7. travnja 2019.

V. NEDJELJA KORIZME - GLUHA

 • Vašoj dobroti i molitvama preporučamo naše odgojne ustanove. Svoj dar možete staviti u škrabicu pod korom.

 • Danas nakon večernje mise je križni put u organizaciji OFS-a, FRAM-e i župe bl. A. Stepinca - Milanovac koji završava u crkvi u Milanovcu.

 • U četvrtak 11. 4. biti će u dvorani OŠ Ivana Brlić Mažuranić od 18-20h humanitarna glazbeno-sportska manifestacija "Uskrs u svakom domu". Mi fratri igrat ćemo malonogometnu utakmicu s policijskim djelatnicima naše virovitičke policijske postaje i gradska uprava. Uz ovo sportsko događanje biti će i bogati glazbeno-zabavni program. Ulaz je slobodan, a svatko će moći ako želi i može donirati koju kunu za potrebe našega Caritasa. Sva prikupljena sredstva biti će uporabljena za najpotrebnije članove naše župe tako da ovaj Uskrs svima bude što ljepši.

 • Uskrsna ispovijed u našoj župi je 15. travnja (ponedjeljak) u 9 i u 18 sati.

 • U utorak 16. travnja pohoditi ćemo bolesnike po kućama od 8 sati. Možete ih upisati u župnom uredu.

 • Ovaj petak pred Cvjetnicu naziva se žalosnim petkom, a u našoj biskupiji to je dan obnove čišćenja pamćenja i spomen mučenika, kad se sjećamo svih žrtava i nevino ubijenih ljudi. Uz večernju misu osobito ćemo moliti za sve njih.

 • Neka krizmanici na Cvjetnicu na misu u 9 sati donesu kutijice u koje su skupljali korizmeni dar za siromašnu djecu u našoj Biskupiji kako bismo mogli na Veliki četvrtak predati u biskupiji.

 • U nedjelju na Cvjetnicu blagoslov grančica i svečana procesija počet će u samostanskom dvorištu u 10.00 sati. Kako je uobičajeno maslinove grančice ćete moći nabaviti u dvorištu, a za uzvrat molimo vaš prilog za potrebe Karitasa. Po završetku slijedi sveta misa uz svečani navještaj Muke Gospodinove.

 • Iduće nedjelje će zajednica "Vjera i svjetlo" ispred crkve imati humanitarnu prodaju.

 • Roditeljski sastanak i ispovijed za roditelje krizmanika je u nedjelju 14.4.2019. u 11:30 sati

 • Vašoj dobroti preporučamo uređenje Božjeg groba i naše crkve za uskrsne blagdane. Od srca hvala.